Organizacja przestrzeni w biurze dzięki kontenerkom podbiurkowym

Efektywna organizacja przestrzeni biurowej jest szczególnie ważna w tych miejscach, w których przechowuje się znaczne ilości dokumentów, a więc tam, gdzie wyposażenie składa się z licznych szaf, szafek, regałów czy biurek. Maksymalizacja ergonomii zarządzania biurem opiera się zatem nie tylko na odpowiednim uporządkowaniu dokumentacji, ale też na wybraniu takich mebli biurowych, które pozwolą optymalnie wykorzystać dostępny metraż. Do najbardziej praktycznych elementów wyposażenia biura można zaś zaliczyć kontenerki podbiurkowe.

Kontenerki do optymalnej aranżacji przestrzeni biurowej

Kontenerki podbiurkowe mają postać małych szafek biurowych wyposażonych w kilka praktycznych szuflad, a także kółka jezdne. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom mogą one więc być umieszczane pod blatami biurek, natomiast ich mobilność gwarantuje swobodę aranżacji przestrzeni z ich wykorzystaniem. Kontenerki podbiurkowe można ustawić choćby pod stołem, na zasadzie mebli modułowych, rozbudowując w ten sposób dane stanowisko robocze. To również doskonały wybór na przykład dla osób, które pracują nad szczególnie wymagającym zadaniem i chciałyby mieć najważniejsze dokumenty czy przybory zawsze pod ręką, bez konieczności ciągłego przynoszenia i odnoszenia ich do szafki.

Funkcjonalne szafki przybiurkowe od INVENTIVE GROUP

Trudno zatem nie zauważyć, że kontenerki podbiurkowe cechują się niezwykłą poręcznością, cenną dla pracy rozmaitych biur. Jednocześnie są one solidne i niezawodne w swoim działaniu. Wśród rozwiązań zastosowanych w meblach dostarczanych przez INVENTIVE GROUP można wymienić choćby prowadnice kulkowe szuflad, które zapewniają ich bezproblemowe wysuwanie, natomiast o bezpieczeństwo przechowywanej dokumentacji dba centralny zamek zamykający każdą z nich jednocześnie.

Co więcej, nasze kontenerki podbiurkowe zostały wykonane z doskonałej jakości tworzyw – do produkcji ścianek bocznych wykorzystano wysokogatunkową stal, górna ścianka to płyta laminowana lub MDF (do wyboru), natomiast front można zamówić w wersji metalowej albo drewnianej. W ten sposób oferowane meble cechuje znakomita trwałość, a przy tym możliwość ich dopasowania do aranżacji biura.

Kontenerki dostosowane do indywidualnych wymagań

Kontenerki podbiurkowe od INVENTIVE GROUP dostępne są w różnych wariantach – mogą na przykład dysponować dwiema, trzema lub czterema szufladami albo mieć rozmaite wymiary. W ten sposób odpowiadają na odmienne potrzeby pod względem praktyczności pracy w biurze, a w połączeniu ze wspomnianymi wcześniej opcjami – także na wymagania estetyczne. Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami dostępnych kontenerków podbiurkowych w jednym z naszych katalogów, a następnie do kontaktu.