DLACZEGO MY?

Staramy się spełnić każde życzenie klienta i działamy na terenie całej Polski

WSZYSTKIE NASZE WYROBY POSIADAJĄ CERTYFIKAT JAKOŚCI
ISO 9001:2000

Posiadamy Certyfikat
COBRABID i JMP

INVENTIVE GROUP Sp. z o.o. zajmuje się aranżacją wnętrz i wyposażeniem obiektów biurowych, handlowych i magazynowych, biur placówek szkolnych i służby zdrowia, archiwów, magazynów, supermarketów i wielu innych. Działamy na terenie Warszawy i całej Polski.

Wykonujemy projekty na wyposażenie w/w obiektów w meble standardowe i nietypowe, dostosowane do potrzeb aranżacyjnych klienta. Dbamy o to, aby wszystkie projekty opracowane były zgodnie z zasadami funkcjonalności, w celu usprawnienia pracy w firmach Klientów. Nasza oferta obejmuje meble biurowe, medyczne, meble metalowe, socjalne, meble ze stali nierdzewnej, regały magazynowe i archiwalne, a także sejfy oraz kasy pancerne. Na życzenie oferta meblowa może być rozszerzona o różnorodne rodzaje krzeseł oraz foteli.

Równolegle do realizacji zamówień klientów na dostawy mebli i innych oferowanych wyrobów, przygotowujemy również obiekty pod klucz.

Wszystkie z naszych wyrobów produkowane są przy spełnieniu wymogów wynikających z certyfikatów jakości ISO 9001:2000 oraz certyfikatów potwierdzających zgodność z normami CODRABID-u dla mebli szkolnych i Instytutu Mechaniki Precyzyjnej dla sejfów i kas pancernych, a także odpowiadają wymogom kwalifikacyjnym na przechowywanie dokumentów niejawnych i broni.

INVENTIVE GROUP gwarantuje Państwu szeroki wybór asortymentu, indywidualne, w pełni dopasowane do wymagań projekty oraz profesjonalizm świadczonych przez nas usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.