Stoły warsztatowe Techno Light z możliwością rozbudowy

Odpowiednio dobrane meble do warsztatu nie tylko ułatwiają wykonywanie rozmaitych zadań, np. na trwałym blacie warsztatowym, ale też pozwalają na zachowanie porządku oraz organizację pracy, umożliwiając prawidłowe przechowywanie rozmaitych narzędzi czy przyborów. Podstawowy element wyposażenia warsztatu – zarówno profesjonalisty, jak i amatora – stanowi zaś ergonomiczny, solidny stół warsztatowy, który powinien spełniać wszystkie potrzeby właściciela. Doskonałym przykładem takich mebli są stoły z linii Techno Light dające duże możliwości personalizacji.

Modułowy stół warsztatowy z linii Techno Light

Stoły warsztatowe Techno Light wykonane są z wysokogatunkowej blachy o grubości 1,5 mm i dysponują wytrzymałym, 30-milimetrowym blatem z dwukrotnie lakierowanej sklejki z opcją ocynkowanego wykończenia lub rantami. Nogi tych mebli umożliwiają zaś regulację wysokości oraz mogą być stabilnie kotwione do podłoża. Najważniejszą zaletą produktów z linii Techno Light nie jest jednak ich znakomitą solidność, lecz bogate opcje dostosowywania do indywidualnych potrzeb. Są to bowiem meble modułowe, pozwalające na montaż i dowolną konfigurację dodatkowych elementów. Stół może zostać zatem rozbudowany o praktyczne szafy, szafki, blaty czy ściany warsztatowe w taki sposób, by idealnie odpowiadać na wymagania użytkownika.

Praktyczna nadbudowa ze stelaża narzędziowego

Personalizacja stołów z linii Techno Light nie kończy się jednak na możliwości zainstalowania dodatkowych modułów w postaci szafek czy blatów. Ważną opcją jest też montaż nadbudowy ze stelaża narzędziowego z perforowanymi panelami ściennymi. Może on bowiem posłużyć do zawieszenia wielu innych, przydatnych dodatków jak oświetlenie LED, haczyki, zawieszki, listwa elektroniczna, pojemniki, półki bądź uchwyt do monitora. Dzięki temu niezwykle łatwe stanie się nie tylko przechowywanie przyborów, ale również efektywne zarządzanie przestrzenią roboczą w czasie pracy. Co więcej, stół warsztatowy Techno Light może zostać zamówiony w wersji pojedynczej, podwójnej lub potrójnej.

Meble warsztatowe dla zawodowców i amatorów

Dzięki szerokim możliwościom rozbudowy oraz konfiguracji stoły warsztatowe Techno Light doskonale wpasują się do każdego garażu albo warsztatu, zarówno profesjonalnego, jak i przydomowego. Ich wszechstronność dopełnia też możliwość wykonania mebli w kolorystyce obejmującej 16 barw z palety RAL. Styl, trwałość, ergonomia oraz personalizacja – to najważniejsze cechy wyróżniające te stoły. W INVENTIVE GROUP pomożemy zaś w stworzeniu funkcjonalnego warsztatu, dostarczając produkty z linii Techno Light, a także wiele innych propozycji najwyższej jakości.